Alfa Erkek

alfa erkek, kadınlar, ilişkiler, ayrılıklar

Kırmızı Bayrak 10 : Aşırı Dövmeli ve Piercingli Kadınlar

Yazar:

Kategori:
Aşırı Dövmeli ve Piercingli Kadınlar

Öncelikle şunu kabul edelim, bazı erkekler vücutlarında dövmeleri olan kadınları beğenirler. Ancak tecrübelerim bana gösterdi ki dövmelerin konumu ve fazlalığı önemli. Bikini çizgisinin üzerindeki gizli dövmeler genellikle endişe yaratmaz. Ancak kıçının üstünde, belinde veya normal kıyafetler giydiğinde görünen bir sürü dövme varsa, işte o zaman bu durumun ne anlama geldiğini sormak lazım.

Dövmelerle süslenmiş güzel bir kadın, sanki çıkartmalarla karalanmış bir Lamborghini gibidir. Ancak, güzel bir Lamborghini’yi rastgele ve düzensiz çizimlerle karalamassın değil mi? Bir kadının birkaç dövmesi olabilir, ancak fazlasında masaya getirdiği kırmızı bayrakları göz önüne almalısın.

Fazla piercingli kadınlar da başka bir kırmızı bayraktır. Burun halkası senin için sınırları zorluyorsa, sorun değil. Ama eğer piercing meme ucunda, klitoriste, göz kapağında veya kulağında bir sürü piercing varsa, o zaman karşında kendi vücudunu sakatlamaktan zevk alan biri olabilir. Bu da bir kırmızı bayraktır, dikkat et.

Sonuç olarak, dövmeler ve piercingler bir ifade biçimi olabilir, ama bunlarla ilişkide olan kişinin ne tür bir ifade yaptığını anlamak önemli. Bu detaylar, ilişki potansiyelini belirlemede yardımcı olabilir. Mazoşist ya da psikolojik olarak dengesiz bir partnerle birlikte olmak da sana pek yarar sağlamayacaktır.

Kaynakça : Cooper, R. (2020). The unplugged alpha: The No Bullsh*t Guide to winning with Women and Life. Entrepreneurs in Cars.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Paylaş
Bağlantıyı kopyala