Alfa Erkek

alfa erkek, kadınlar, ilişkiler, ayrılıklar

baby rabbies bebek kuduzu

Baby Rabbies – Bebek Kuduzu

Yazar:

Kategori:

Baby Rabbies ya da Türkçesiyle bebek kuduzu kadınların genellikle 28-30 yaş arasında tutulduğu, kendisinin doğurganlığını kaybetmeye başlaması sonucu bir erkek bulmak ve üreyebilmek için saldırganca etrafındaki her türlü erkeğe yüzüğü takmaya çalışması olarak adlandırılabilir.

Bebek kuduzuna yakalanmış kadınlar, normal kadınların göstereceği çoğu davranıştan sıyrılıp bu kuduz etkisiyle etrafındaki her erkeğe bir şans vermeye çalışır. Çünkü intrinsic olarak artık bebek yapmazsa bir daha bu şansa sahip olamayacağı fikri ve kadın doğasının ağır basması sebebiyle, mantık ve hipergamik dürtülerini anlık olarak maskeler, derinlere gömerler.

Normal bir kadının hipergamisi bu noktada maskelenir ve devre dışı kalır. Lisede ona yürüyen ama eziğin teki olarak gördüğü Ahmet artık “aslında tatlı ya” kıvamına gelir. Kel ve göbekli, tiksinerek baktığı erkekler artık onun için bir eş adayı olur ve işin tezat kısmı kendi bu erkekleri beğenmeye başlar. Ama, bunun kısa süreli bir durum olduğunu, kadınların bebek kuduzundan kurtulduğunu unutmayın.

Rastgele bir Beta‘ya yüzüğü takıp çocuğu yapar yapmaz, kadınlar bu erkekten iğrenmeye tekrar başlarlar. İçgüdüsel olarak gerçekleşen bu eylem kadının kontrolünde değildir. Önceden tatlı gelen adamın sıradan hareketleri bir anda ona batmaya başlar. İş yerindeki başarılı ve fit Berke daha erkeksi gelmeye başlar. Ahmet’ten çocuğu yaptığı için kadınsal doğasını tamamlamış olur ve onunla işi bitmiştir. Bu süreçten sonra bir beta olan Ahmet, gittikçe karısını memnun etmek için daha fazla şey verecek, hatta ev işleri bile yapmaya başlayacak ama sonunda başarısız olmaya mahkum olacaktır.

Kırmızı hapı almış bir erkeğin bebek kuduzuna yakalanmış bir kadını fark etmesi daha kolaydır. Hatta, bir beta erkeğin bile bu kadınları fark etmesi yüksek ihtimaldir. Fakat, beta erkek yıllardır arzuladığı seksi bu kadında bulduğu için – özellikle baby rabbiese yakalanmış kadınlar iyi seks verirler, böylece erkeği avucunda tutmak isterler- bu kadından vazgeçemezler. Hayallerindeki kadın ve ilişkinin bu olduğu zırvası ile kendilerini kandırarak, kadının kullandığı ve kadının doğasını gerçekleştirmesine yardımcı olan iyi kalpli sperm makinesinden farksızdırlar.

Bir erkeğin yapması gereken, mavi haplı ya da kırmızı haplı fark etmeksizin, bu tarz kadınlardan olabildiğince uzak durmaktır. Bu kadınlar doğurgan sürelerinin azaldığını fark ettikleri için çeşitli şekillerde erkeklere yaklaşır ve onları etkileri altında tutmaya çalışır;

  • Lovebombing yaparak erkeğin görmediği sevgiyi göstermek
  • Erkeğe olan bağlılığını kanıtlamak için yüksek ilgi göstermek
  • Daha ilk buluşmalardan itibaren erkeği de dahil eden bir gelecekten bahsetmek
  • Erkeğin ne kadar iyi ve özel olduğu yalanına onu inandırmak
  • İlk datelerin hemen ardından konuyu çocuklara getirmek
  • Yine ilk dateler sırasında aile hakkında konuşmak ve tanıştırmak istemek
  • Eskiden çok üzüldüğünü, artık “senin gibi iyi kalpli biriyle evlenmek istiyorum” yalanını partnerine empoze etmek

Bu liste daha da uzar gider. Ama ana fikri anladığınızı düşünüyorum. Bu kadınlar gerçek olmayan bir ütopya yaratarak, özellikle beta erkeğin alamadığı ilgiyi ona verir ve ondan spermini aldıktan sonra tekmeyi basar, alfa Berke’sine geri dönerler. Onların istediği sperminizdir, elde ettikten sonra bir değeriniz kalmayacaktır. Bu duruma düşmemeniz için tekrar söylüyorum, baby rabbiese yakalanmış bir kadını fark eder etmez, mümkün olduğunca hızlı ondan uzaklaşın ve yeni limanlara yelken açın, çünkü ondan size fayda gelmeyecektir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Paylaş
Bağlantıyı kopyala