Alfa Erkek

alfa erkek, kadınlar, ilişkiler, ayrılıklar

Kırmızı Bayrak 5 : Geçmişinden Erkekleri Hayatında Tutan Kadınlar

Yazar:

Kategori:

Geçmişinden Erkekleri Hayatında Tutan Kadınlar

Kadınlar genellikle çeşitli seçeneklere sahip olmaktan hoşlanırlar. Son anketler, evli kadınların neredeyse yarısının bir yedek plana sahip olduğunu kabul ettiğini ortaya koymaktadır. Eğer uzun vadeli bir ilişki kurmaya niyetleniyorsanız, kadınlar sizden, cinsel stratejinizin sınırsız ve geçmişteki ilişkilerinizden tamamen bağımsız olduğunu görmeyi isterler. Bu durumda, kadınların da sizinle yeni bir hayata adım atmaları için geçmişteki diğer erkeklerle olan duygusal bağlarını koparmaları gerekmektedir.

Bazı kadınlar zaman içinde “alfa dul” haline gelebilirler. Bu terim, geçmişteki alfa erkekleriyle bağlarını sürdüren kadınları tanımlar. Belki de hala iletişim kurmuyor olabilirler, ancak eğer onları kaçan bir fırsat olarak görmeye devam ediyorlarsa ve onları zihinlerinde bir yerlerde saklıyorlarsa, sizinle olan ilişkilerinde tam anlamıyla size güvenmeyeceklerdir.

Kadının size karşı samimi bir arzusu olması kritiktir. Sadece “yeterince iyi” olmak istemezsiniz; onun için kesinlikle en iyi seçenek olduğunuzu hissettirmek istersiniz. Unutulmamalıdır ki, kadının eski erkek arkadaşıyla yemek yemesi veya erkek arkadaşlarıyla vakit geçirmesi, sizin için olumlu bir durum yaratmaz. Bu nedenle, kesinlikle razı olunan erkek olmaktan kaçınmalısınız.

Eğer hayatınızda mükemmelliği arayan bir erkekseniz, çevresinde hala başka erkeklerden dikkat çekmeyi arzulayan ve geçmişini özleyen bir kadının sizi dikkatini dağıtmasına izin vermenize gerek yoktur.

Erkeklerle kadınlar arasında pek az ortak ilgi alanı bulunmaktadır; erkekler genellikle seks isterken, kadınlar daha çok dikkat veya kaynaklar ararlar. Eğer uzun vadeli bir ilişkideyseniz, kadının hayatında erkek “arkadaşlara” yer olmadığını anlamak önemlidir. Bu tür kadınlar, sizin için bir öncelik haline gelmeli ve geçmişlerini aştıklarını size kanıtlayana kadar tabaklarında yer bulmalıdırlar.”

Kaynakça : Cooper, R. (2020). The unplugged alpha: The No Bullsh*t Guide to winning with Women and Life. Entrepreneurs in Cars.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Paylaş
Bağlantıyı kopyala