Alfa Erkek

alfa erkek, kadınlar, ilişkiler, ayrılıklar

Kırmızı Bayrak 12 : Bekar Anneler

Yazar:

Kategori:

Bu nokta da çokta fazla deneyimli olmadığımı önceden siz dostlara bildirmem gerekiyor. Bu sebeple Richard Cooper’ın The Unplugged Alpha kitabının yardımıyla, onun fikirleri ve deneyimleri üzerinden durumu açıklamaya çalışacağım.

“Bir aptal olmaktan kaçının. Asla başka bir adamın çocuğunu yetiştirmeyin.
Bir erkek olarak bunda size yararlı hiçbir şey yok. Soyadınızı miras almayacaklar, kendi DNA’nızı aktaramayacaksınız ve boynuzlu olmak sizi tüm ebeveyn sorumluluklarıyla zincirleyecek, buna rağmen bu çocukların üzerinde hiçbir otoriteye sahip olmayacaksınız.

Bir FWB düzenlemesi ağacın daha düşük dallarında asılı bir meyve olduğundan, bazı erkekler bunu tercih eder. Ama şunu söylediğimde bana inanın: Bekar bir anneyle ÇIKMAYIN, birlikte yaşamayın veya evlenmeyin. Mavi haplıyken bekar annelerle çıktım. Buna değmez. “Erkekler Neden Bekar Annelerle Çıkmamalı?” videomu izlemek için YouTube hesabımı ziyaret edin.

Açıklamama izin verin. Bekar bir anneyle yaşarken evlilik bağı ile yasaların kabul ettiği şekilde yaşayarak hata yapan yüzlerce erkeğe tavsiyelerde bulundum. Ne düşünüyordular ki? Babası bile olmadıkları çocukların nafaka ödemeleri omuzlarına yüklendi.

Tavsiye verdiğim adamlardan birisi iki yıldan az bir süredir evliydi. Evlendiği kadının 100.000 doları aşan borcu kendisi tarafından kapatıldı ve özel ihtiyaçları olan iki çocuğu müzakere masasına getirdi. Ömür boyu nafaka için onu adam dava edilecekti ve dahası kadın artık bu adamın hayatından çıkmak istiyordu.
Bitirmeden önce tekrar ediyorum o zaman! Bir aptal olmaktan kaçının.”

Kaynakça : Cooper, R. (2020). The unplugged alpha: The No Bullsh*t Guide to winning with Women and Life. Entrepreneurs in Cars.


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Paylaş
Bağlantıyı kopyala