Alfa Erkek

alfa erkek, kadınlar, ilişkiler, ayrılıklar

Kırmızı Bayrak 16 : Çocuk Doğurmak için Can Atan Kadınlar

Yazar:

Kategori:

Belli bir yaştan sonra kadınların biyolojik zamanı geçtiği ve Dr. RedPill‘in de dediği gibi yumurtaları omlet olmaya başladığı zaman, bir an önce evlenmek ve çocuk sahibi olmak için çevresine saldırırlar. Flört uygulamaları ya da günlük hayatta tanıştıkları herkes onlar için potansiyel bir sağlayıcı erkek olarak gözükmeye başlar. Evlenip onlara bakacak, hayatlarını güvenceye alacakları o erkeği siz yapmaya çalışırlar.

Bu kadınlar için söylenebilecek bir kaç söz var ama kısacası uzak durun! Bu kadınlar büyük ihtimalle bu yaşa kadar istedikleri hayatı yaşamışlardır ve sonrasında artık Cinsel Pazar Değeri’nin düşmesi endişesi ile sizlere yani potansiyel kocalara salça olmaya başlamışlardır. Bu kadınların sizlere yararı olmayacaktır, çünkü amaçları sizin hayatınızda bir destekçi olmaktan ziyade sizin hayatınıza bir parazit gibi katılarak kaynaklarınızı sömürmek ve sizden faydalanmaktır.

Eğer bir kadın size sürekli evlilik hakkında konuşuyor, çocukların güzelliklerinden bahsediyor ve iki insanın birbirini tam anlamıyla tanıyacağı 18 aylık süreci tanıyamıyorsa, bu kadın ne yazık ki bu listeye giriyor. Unutmayın, evet kadın haklı ve yumurtaları bozulmadan onları kullanmak istiyor. Çocuk sahibi olabiliyorken olmak istiyor ama burada atlamamanız gereken bir nokta da şu, bu onun problemi sizin değil. Siz büyük ihtimalle başarılı ve güzel bir hayat inşa etmeye çalışırken o partilerde eğlenip, büyük ihtimalle yeni eğlenceli şeyler deniyordu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Paylaş
Bağlantıyı kopyala