Alfa Erkek

alfa erkek, kadınlar, ilişkiler, ayrılıklar

Kırmızı Bayrak 19 : Drama Kraliçeleri

Yazar:

Kategori:

Tüm kadınlar mükemmel bir ilişkide dahi olsalar belli bir heyecan ararlar ve zaman zaman drama ihtiyacı hissederler. Bu duygular onlarda kızgınlık oluşturur ve sizi test etme ihtiyacı hissetmeleri neden olur.

Drama Kraliçesi olarak adlandırdığımız kadınlar ise bunu bir üst noktaya taşıyarak en küçük bir meseleyi bile aşırı büyütürler. Bu büyütmelerin sonucunda da aşırı ve gereksiz tepkiler verirler. Bu yaptıkları bir çeşit öfke nöbetidir. Bu tarz kadınlara da hayatının belirli dönemlerinde kesinlikle denk gelmişsindir.

Ama bu çıkmanın ilk üç ayında birden fazla kez olursa ya da uzun ilişki boyunca haftalık bir şey haline gelirse, o zaman bu sana dramanın hayat boyu düzenli olacağını belirtmiş olur. Kemerini bağla dostum, eğer ona durmasını söyleyip, sınırlar koyarak soft next yapmazsan kendini bir roller coaster sürüşünde bulursun.

Az sayıda Drama’yla belki başa çıkabilirsin. Fakat, daha üç aydır birlikte olduğun bir kadınla sürekli bu sorunu yaşıyorsan ya da uzun ilişkinde haftalık bir rutin haline geldiyse, üzgünüm ama hayatın boyunca buna maruz kalacağının göstergesi bu… Yapman gereken, durmasını söyleyip sınırlarını çekmen ve “Soft Next” yapmak olacaktır. Yoksa kendini ilişkin boyunca bir roller-coaster sürüşünde buluyor olacaksın.

Drama üretilmiş bir kızgınlık çeşididir ve tüm kadınlarda bulunur. Bu klasik shit testlerden biridir. Önemli olan onunla nasıl başa çıktığın ve çerçeveni kaybetmeden, bu işe bir son vermendir.

Bu nedenle yapman gerekene karar verip bir an önce harekete geç. Yüksek değer alfa bir erkek az sayıda dramayı telafi edebilir ya da görmezden gelebilir. Fakat, başka bir seçeneği olmayan ya da tabak çeviremeyen bir beta, tüm dramayı sırtlayıp bununla yaşamak zorunda kalacaktır.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Paylaş
Bağlantıyı kopyala